kaliFlame


KaliFlame Fuar Duyurusu

Kali Flame Yapı Fuarında

Detay
Satis Noktalari
Göztepe Mah. Göksu Evleri Sitesi B44B No:21 Villa Bahçe Kati 0090 (216) 668 8989 bilgi@atcyapi.com
çevreci

kaliFlame; şeker kamışı, patates, muz, kırmızı pancar ve son zamanlarda buğday gibi hububatlardan elde edilen, yeşil enerji olarak da adlandırılan bio-yakıt ile çalışır. Odun, kömür ve doğalgaz gibi fosil yakıtların aksine bio-yakıt, bitkisel yapısı sayesinde yandığı zaman karbonmonoksit veya benzeri insan sağlığı ve çevreye zararlı gazlar açığa çıkarmaz. ATC Yapı olarak; en kaliteli, en temiz ve en verimli bio-yakıtın üretimini gerçekleştirmekte olup, “Çevre Dostu Şömine Yakıtı” etiketiyle tüm Türkiye geneline satışı, yetkili satış noktaları tarafından yapılmaktadır. Sadece bir telefon mesafesindeyiz… İstanbul içerisinde yakıtı kapınıza kadar getiriyoruz..!

verimli

kaliFlame şömineler; bacasız olması nedeniyle aynı zamanda etkin bir performansa sahiptir. Zira ısının birçoğu artık emisyonu ile birlikte bacadan dışarı atılmak yerine odanın içerisinde kalmaktadır. İstenildiği zaman şömine açılıp kapatılabilir ve ayar mekanizması kullanılarak alevin yoğunluğu kontrol edilebilmektedir. Bu özellik, yaratılan ısı miktarını ve de kullanılan bio-yakıtın oranını kontrol etme imkanı da sağlar. Saatte 3,5 Kw – 13.000 BTU ısı enerji vererek, 35 m2’den daha fazla bir alanı rahatlıkla ısıtabilir ve bunu saatte yalnızca 2,50 TL’lik yakıt harcamasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Elektikli şöminelerin ışık oyunlarına aldanmadan, gerçek ateşin sıcaklığını ve keyfini zahmetsizce yaşamanızı garanti ediyoruz.

taşınabilir

Elektrik, doğalgaz veya baca gibi sabit tesisat ve boru bağlantısı gerektirmediğinden, duvarı kırmadan, yıkıp dökmeden zahmetsizce şömine sahibi olmanızı garanti eder. Yapmanız gerekenler; kaliFlame şöminenizi kutusundan çıkartmak, yakıtı doldurmak ve şöminenizin keyfini sürmek. Taşınabilir özelliği sayesinde, kiracılar için idealdir. Taşınırken, mobilyalarınızla beraber şöminenizi de yanınızda götürebilirsiniz.

güvenli

kaliFlame şömineler, ISO 9001:2000 gerekliliklerine uygun yönetim sistemine ve CE sertifikasına sahip tesislerde üretilmektedir. Tüm paslanmaz çelik parçalarda satın alma tarihinden itibaren bir yıl boyunca ürün garantisi mevcuttur. ATC Yapı olarak; işimizi, can güvenliğinizi, çevreyi ve geleceğimizi ciddiye alıyoruz

model çeşitliliği

Kutusundan çıkarıp hemen yakmak istiyorum diyorsanız… kaliFlame Fireplace koleksiyonu ile sizlere geniş bir seçenek imkanı sunmaktadır. Bu modellerin özelliği, tek parça ve her şeyin hazır olarak gelmesi ve sizi 5 dakikada şömine sahibi yapmasıdır. İster klasik, ister modern… koleksiyonumuzda kendi tarzınıza ait mutlaka bir model bulacaksınız. Siz modeli seçin, biz 5 dakikada sizi şömine sahibi yapalım. Kendi şöminemi kendim tasarlamak istiyorum diyorsanız… Eğer mimarınız veya mobilyacınız varsa, hazır ürünlerin yerine kendiniz bir tasarım yaptırabilirsiniz veya mevcut kullanmadığınız şöminenizi zahmetsizce tekrar canlandırabilirsiniz. İsterseniz bir sehpanın ortasına bile şömine yapabilirsiniz, nasıl mı? kaliFlame ‘in çekirdek ürünü olan Burner serisinden dilediğiniz modeli seçmek yeterlidir. Burner sade ve modüler yapısı sayesinde her ortama ve konuma adapte olacak şekilde üretilmiştir. Yapmanız gereken tek şey, Burner’ı alıp, mimarınıza veya mobilyacınıza istediğiniz dış tasarımı yaptırmak. Kendi başyapıtınızı kendiniz tasarlayın..!

Göztepe Mah. Göksu Evleri Sitesi B44B No:21 Villa Bahçe Kati 0090 (216) 668 8989 0090 (216) 537 8136 bilgi@atcyapi.com