Our Gallery

Contact Info

  • 411 University St, Seattle, USA
  • theratio_interior@mail.com
  • +1 800 456 789 123

kaliFlame şömineler 100% çevre dostudur!

kaliFlame; şeker kamışı, patates, muz, kırmızı pancar ve son zamanlarda buğday gibi hububatlardan elde edilen, yeşil enerji olarak da adlandırılan bio-yakıt ile çalışır. Odun, kömür ve doğalgaz gibi fosil yakıtların aksine bio-yakıt, bitkisel yapısı sayesinde yandığı zaman karbonmonoksit veya benzeri insan sağlığı ve çevreye zararlı gazlar açığa çıkarmaz. kaliFlame olarak; en kaliteli, en temiz ve en verimli bio-yakıtın tedariğini gerçekleştirmekte olup, “Çevre Dostu Şömine Yakıtı” etiketiyle tüm Türkiye geneline satışı yapılmaktadır. Sadece bir telefon mesafesindeyiz… İstanbul içerisinde yakıtı kapınıza kadar getiriyoruz..!

kaliFlame şömineler bacasızdır!

kaliFlame şömineler; is veya duman yapmaz. Tamamen biyolojik ürünlerin bileşiminden oluşan bio-yakıt, nötral ekolojik bir denge sağlar ve temiz bir biçimde yanar. Çevre dostu özelliği sayesinde baca sistemi gerektirmez. Kapalı mekanlarda havalandırma gerektirmeden rahatlıkla kullanılmaktadır.

kaliFlame şömineler taşınabilir özelliktedir!

Elektrik, doğalgaz veya baca gibi sabit tesisat ve boru bağlantısı gerektirmediğinden, duvarı kırmadan, yıkıp dökmeden zahmetsizce şömine sahibi olmanızı garanti eder. Yapmanız gerekenler; kaliFlame şöminenizi kutusundan çıkartmak, yakıtı doldurmak ve şöminenizin keyfini sürmek. Taşınabilir özelliği sayesinde, kiracılar için idealdir. Taşınırken, mobilyalarınızla beraber şöminenizi de yanınızda götürebilirsiniz.

kaliFlame şömineler; ışık oyunu değil, gerçek ateştir!

kaliFlame şömineler; bacasız olması nedeniyle aynı zamanda etkin bir performansa sahiptir. Zira ısının birçoğu artık emisyonu ile birlikte bacadan dışarı atılmak yerine odanın içerisinde kalmaktadır. İstenildiği zaman şömine açılıp kapatılabilir ve ayar mekanizması kullanılarak alevin yoğunluğu kontrol edilebilmektedir. Bu özellik, yaratılan ısı miktarını ve de kullanılan bio-yakıtın oranını kontrol etme imkanı da sağlar. Elektikli şöminelerin ışık oyunlarına aldanmadan, gerçek ateşin sıcaklığını ve keyfini zahmetsizce yaşamanızı garanti ediyoruz.

kaliFlame şömineler güvenlidir!

kaliFlame şömineler, ISO 9001:2000 gerekliliklerine uygun yönetim sistemine ve CE sertifikasına sahip tesislerde üretilmektedir. Tüm paslanmaz çelik parçalarda satın alma tarihinden itibaren bir yıl boyunca ürün garantisi mevcuttur. kaliFlame olarak; işimizi, can güvenliğinizi, çevreyi ve geleceğimizi ciddiye alıyoruz.

Hangi kaliFlame modelini tercih etmeliyim?

Kutusundan çıkarıp hemen yakmak istiyorum diyorsanız… kaliFlame Fireplace koleksiyonu ile sizlere geniş bir seçenek imkanı sunmaktadır. Bu modellerin özelliği, tek parça ve her şeyin hazır olarak gelmesi ve sizi 5 dakikada şömine sahibi yapmasıdır. İster klasik, ister modern… koleksiyonumuzda kendi tarzınıza ait mutlaka bir model bulacaksınız. Siz modeli seçin, biz 5 dakikada sizi şömine sahibi yapalım. Kendi şöminemi kendim tasarlamak istiyorum diyorsanız… Eğer mimarınız veya mobilyacınız varsa, hazır ürünlerin yerine kendiniz bir tasarım yaptırabilirsiniz veya mevcut kullanmadığınız şöminenizi zahmetsizce tekrar canlandırabilirsiniz. İsterseniz bir sehpanın ortasına bile şömine yapabilirsiniz, nasıl mı? kaliFlame ‘in çekirdek ürünü olan Burner serisinden dilediğiniz modeli seçmek yeterlidir. Burner sade ve modüler yapısı sayesinde her ortama ve konuma adapte olacak şekilde üretilmiştir. Yapmanız gereken tek şey, Burner’ı alıp, mimarınıza veya mobilyacınıza istediğiniz dış tasarımı yaptırmak. Kendi başyapıtınızı kendiniz tasarlayın..!